İzmir Enternasyonal Fuarı

Events


  • 87. İZMİR INTERNATIONAL FAIR EVENT PROGRAMME WILL BE PUBLISHED ON OUR PAGE WHEN THE PROGRAM IS DETERMINED. 

  • Sponsored by FOLKART

    *Every day between 19.45 - 20.45 hours "PİNTİ BAND" will take the stage.

    Date     : 08 – 16 September 2018
    Place   : No. 3 Hall Parking Lot -  Kültürpark
    Time    : 20.45

     

     
    08 September      Gripin
       
    09 September      Adamlar
       
    10 September      Feridun Düzağaç
       
    11 September      Son Feci Bisiklet
       
    12 September      Vera
       
    13 September      Necati Ve Saykolar
       
    14 September      Moğollar
       
    15 September      Kolpa
       
    16 September      Redd

     

     

    * Fair Management reserves the right to make changes in the program due to unavailable reasons. *

  •  

    Sponsored by FOLKART

    Date:     08 – 16 September 2018
    Place:   Mogambo - Kültürpark
    Time:    23.00

     

    *Every day between 21.00 - 23.00 hours "Grup Gündoğarken" will take the stage.
       
    08    September Zuhal Olcay
     
    09    September Alpay
     
    10    September Hüsnü Arkan
     
    11    September Şenay Lambaoğlu
     
    12    September Fatih Erkoç
     
    13    September Kürşat Başar  & Nükhet Yalçın
     
    14    September Melis Sökmen
     
    15    September İmer Demirer & Ayşe Gencer
     
    16    September Bülent Ortaçgil 
     
    * Entrance Fee: 30 TL
    +18

     

    * Fair Management reserves the right to make changes in the program due to unavailable reasons. *

  • Tarih   : 9 – 16 September 2018 
    Yer      : Atatürk Open - Air Theatre / Kültürpark
    Saat    : 20.45
       
    9-10 September 2018 FOLKART AKADEMİ
       
    11 September 2018 MOSKOVA DEVLET BALESİ - ROMEO&JULIETTE
       
    12 September 2018 NÜKHET DURU - KABARE NÜNÜ
       
    13 September 2018 BİR SELAMİ ŞAHİN MÜZİKALİ
       
    14-15 September 2018     ARSİANİ
       
    16 September 2018

    CUBAN CRYSTAL BAND & SWING LATINO “Tropical Party”

     

    * Fair Management reserves the right to make changes in the program due to unavailable reasons. *

  • Sponsored by FOLKART

    Date    : 08 – 16 September 2018
    Place  : İsmet İnönü Art Center - Kültürpark
    Time   : 20.00-21.30
     
    08 September      Şen Makas
       
    09 September      Aşk Halleri
       
    10 September      İntihar’ın Genel Provası
       
    11 September      Tamamla Bizi Ey Aşk
       
    12 September      Azizname
       
    13 September      5 Kafadar
       
    14 September      Sanat
       
    15 September      Çehov Kabare
       
    16 September      “Hayat Bayram Olsa”  Ali &Aysun Kocatepe

     

    * Fair Management reserves the right to make changes in the program due to unavailable reasons. *


  • 87. İZMİR INTERNATIONAL FAIR EVENT PROGRAMME WILL BE PUBLISHED ON OUR PAGE WHEN THE PROGRAM IS DETERMINED. 


  • 87. İZMİR INTERNATIONAL FAIR EVENT PROGRAMME WILL BE PUBLISHED ON OUR PAGE WHEN THE PROGRAM IS DETERMINED. 

  • Sponsored by FOLKART

    Date       : 08-16 September 2018
    Place     : Folkart Event Place -Kültürpark
    Time      : 16.00 – 23.00

     

       
    08 September 2018 FAUSTO GIORI 17:00 – 18:00
    GUSTAVO JAVIER 18:00 – 19:00
    FAUSTO GIORI 19:00 – 20:00
    GUSTAVO JAVIER 20:00 – 21:00

     

       
    09 September 2018 LUTHER BANGERT 17:00 – 18:00
    MR.COPINI 18:00 – 19:00
    LUTHER BANGERT 19:00 – 20:00
    MR.COPINI 20:00 – 21:00

     

       
    10 September 2018 HOOPELAI 17:00 – 18:00
    OTTO IL BASSOTTO 18:00 – 19:00
    HOOPELAI 19:00 – 20:00
    OTTO IL BASSOTTO 20:00 – 21:00

     

       
    11 September 2018 FLYING DUTCHMAN 17:00 – 18:00
    CIRCO PUNTITO 18:00 – 19:00
    FLYING DUTCHMAN 19:00 – 20:00
    CIRCO PUNTITO 20:00 – 21:00

     

       
    12 September 2018   DAN MARQUES 17:00 – 18:00
    DIEGO ALAVES 18:00 – 19:00
    DAN MARQUES 19:00 – 20:00
    DIEGO ALAVES              20:00 – 21:00

     

       
    13 September 2018 MENCHO SOSA 17:00 – 18:00
    ANDREA FIDELIO ONAIR 18:00 – 19:00
    MENCHO SOSA 19:00 – 20:00
    ANDREA FIDELIO ONAIR 20:00 – 21:00

     

       
    14 September 2018 VINYL BURNS 17:00 – 18:00  
    MELON THE HUMAN 18:00 – 19:00
    VINYL BURNS 19:00 – 20:00
    MELON THE HUMAN  20:00 – 21:00

     

       
    15 September 2018 POPEYE & OLIVE 17:00 – 18:00
    PAULO PILUDU 18:00 – 19:00
    POPEYE & OLIVE 19:00 – 20:00
    PAULO PILUDU 20:00 – 21:00

     

       
    16 September 2018 GREAT WOLYNSKI 17:00 – 18:00
    TONI SMITH 18:00 – 19:00
    GREAT WOLYNSKI 19:00 – 20:00
    TONI SMITH 20:00 – 21:00

     

    * Fair Management reserves the right to make changes in the program due to unavailable reasons. *

  • Sponsored by FOLKART

    The Giant Grasshopper

    Date      : 7 – 16 September 2018
    Place     : Lozan Gate - Basmane Gate -  Kültürpark
    Saat       : 18:00  - 21.30   
        
     

    Sponsored by FOLKART

    Tarih   : 08 – 16 September 2018 
    Yer      : Lozan Stage – Kaskatlı Stage – Göl Sahnesi Kültürpark
    Saat    : 18.00 – 22.00

    08 September 2018  TONI SMITH      Göl Sahnesi 18:00 - 18:30  Kaskatlı Sahnesi 20:30 - 21:00
    CRONOPIA      Göl Sahnesi 18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 19.30 – 20.00
    FUNNY KITO      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  
    MENCHO SOSA      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    PAULO PILUDU      Basmane Sahnesi 18.30- 19.00   Göl Sahnesi  20:00 - 20:30
    MR.COPINI      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  Göl Gazinosu  20:30 - 21:00
    LUTHER BANGERT      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    MELON THE HUMAN      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    RAOUL ROMIERO      Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00  
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi  20:00 - 20:30  
    CIRCO PUNTITO      Basmane Sahnesi 19.00 – 19.30  Lozan Sahnesi  20:30 - 21:00
    RAOUL ROMIERO      Kaskatlı Sahnesi  18:00 - 18:30  
    DIEGO ALAVES      Kaskatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    FLYING DUTCHMAN      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 20.30 – 21.00
    VINYL BURNS      Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00  
    GREAT WOLYNSKI      Basmane Sahnesi 18.00- 18.30  Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30
         
    09 September 2018  TAVO TAVINSKI      Göl Sahnesi  18:00 - 18:30  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    DEMENZIO SHOW      Göl Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 19.30 – 20.00
    DIEGO ALAVES      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 20.30 – 21.00
    CRONOPIA      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  
    PAULO PILUDU      Göl Sahnesi  20:00 - 20:30  
    GREAT WOLYNSKI      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  Göl Sahnesi   20:30 - 21:00
    FUNNY KITO      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    MENCHO SOSA      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    OTTO IL BASSOTTO      Kaskatlı Sahnesi  18:00 - 18:30  Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi   20:00 - 20:30  
    CIRCO PUNTITO      Basmane Sahnesi 19.00 – 19.30  Lozan Sahnesi   20:30 - 21:00
    VINYL BURNS      Kaskatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  
    RAOUL ROMIERO      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  
    MELON THE HUMAN      Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    FLYING DUTCHMAN      Basmane Sahnesi 18.00- 18.30  Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30
    TONI SMITH      Basmane Sahnesi 18.30- 19.00  Kaskatlı Sahnesi  20:30 - 21:00
           
    10 September 2018     MR.COPINI      Göl Sahnesi  18:00 - 18:30  
    POPEYE & OLIVE      Göl Sahnesi  18:30 - 19:00  
    ANDREA FIDELIO ONAIR      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  
    VINYL BURNS      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  
    TAVO TAVINSKI      Göl Sahnesi  20:00 - 20:30  
    GREAT WOLYNSKI      Göl Sahnesi  20:30 - 21:00  
    RAOUL ROMIERO      Basmane Sahnesi 19.30 – 20.00  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    CRONOPIA      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  
    MELON THE HUMAN      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  
    DIEGO ALAVES      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    LUTHER BANGERT      Kaskatlı Sahnesi  18:00 - 18:30  Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi  20:00 - 20:30  
    CIRCO PUNTITO      Basmane Sahnesi 18.00- 18.30  Lozan Sahnesi  20:30 - 21:00
    PAULO PILUDU      Basmane Sahnesi 19.00 – 19.30  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    DEMENZIO SHOW      Kaskatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    TONI SMITH      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 20.30 -21.00
    FUNNY KITO      Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00  
    MENCHO SOSA      Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30  
    FLYING DUTCHMAN      Basmane Sahnesi 18.30 – 19.00  Kaskatlı Sahnesi  20:30 - 21:00
           
    11 September 2018    FUNNY KITO      Göl Sahnesi  18:00 - 18:30  Basmane Sahnesi 19.30 – 20.00
    MENCHO SOSA      Göl Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.30 – 21.00
    TONI SMITH      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  
    TAVO TAVINSKI      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  
    LUTHER BANGERT      Göl Sahnesi  20:00 - 20:30  
    MELON THE HUMAN      Basmane Sahnesi 18.00- 18.30  Göl Sahnesi  20:30 - 21:00
    DEMENZIO SHOW      Basmane Sahnesi 19.00 – 19.30  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    VINYL BURNS      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  
    ANDREA FIDELIO ONAIR      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    RAOUL ROMIERO      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  
    MR.COPINI      Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00  
    HOOPELAI      Basmane Sahnesi 18.30-19.00  Lozan Sahnesi  20:00 - 20:30
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi  20:30 - 21:00  
    POPEYE & OLIVE      Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    GREAT WOLYNSKI      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  
    OTTO IL BASSOTTO      Kasakatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    DIEGO ALAVES      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  
    CRONOPIA      Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30  
    PAULO PILUDU      Kaskatlı Sahnesi  20:30 - 21:00  
           
    12 September 2018   DEMENZIO SHOW      Göl Sahnesi  18:00 - 18:30  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    CRONOPIA      Göl Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    MELON THE HUMAN      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  
    MR.COPINI      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  
    POPEYE & OLIVE      Göl Sahnesi  20:00 - 20:30  
    TONI SMITH      Basmane Sahnesi 18.00- 18.30  Göl Sahnesi  20:30 - 21:00
    ANDREA FIDELIO ONAIR      Kaskatlı Sahnesi 18:00 - 18:30  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    LUTHER BANGERT      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  Basmane Sahnesi 19.30 – 20.00
    PAULO PILUDU      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.30 – 21.00
    OTTO IL BASSOTTO      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  
    MENCHO SOSA      Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi  20:00 - 20:30  
    CIRCO PUNTITO      Basmane Sahnesi 19.00 – 19.30  Lozan Sahnesi  20:30 - 21:00
    VINYL BURNS      Kaskatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  
    RAOUL ROMIERO      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  
    GREAT WOLYNSKI      Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00  
    HOOPELAI      Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30  
    TAVO TAVINSKI      Basmane Sahnesi 18.30- 19.00  Kaskatlı Sahnesi  20:30 - 21:00
           
    13 September 2018   PAULO PILUDU      Göl Sahnesi  18:00 - 18:30  
    LUTHER BANGERT      Göl Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    VINYL BURNS      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 20.30 – 21.00
    TAVO TAVINSKI      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    HOOPELAI      Basmane Sahnesi 18.30 – 19.00  Göl Sahnesi  20:00 - 20:30
    CRONOPIA      Kaskatlı Sahnesi  18:00 - 18:30  Göl Sahnesi  20:30 - 21:00
    FUNNY KITO      Kaskatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    GREAT WOLYNSKI      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  Basmane Sahnesi 19.30 -20.00
    DEMENZIO SHOW      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  
    POPEYE & OLIVE      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  
    RAOUL ROMIERO      Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00  
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi  20:00 - 20:30  
    CIRCO PUNTITO      Basmane Sahnesi 19.00- 19.30  Lozan Sahnesi  20:30 - 21:00
    DIEGO ALAVES      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    MELON THE HUMAN      Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00  
    MR.COPINI      Basmane Sahnesi 18.00 – 18.30  Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30
    TONI SMITH      Kaskatlı Sahnesi  20:30 - 21:00  
           
    14 September 2018   CRONOPIA      Göl Sahnesi  18:00 - 18:30  Basmane Sahnesi 19.30 – 20.00
    DEMENZIO SHOW      Göl Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    GREAT WOLYNSKI      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  
    FUNNY KITO      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  
    PAULO PILUDU      Göl Sahnesi  20:00 - 20:30  
    RAOUL ROMIERO      Basmane Sahnesi 18.30 – 19.00  Göl Sahnesi  20:30 - 21:00
    LUTHER BANGERT      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    TAVO TAVINSKI      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  Kaskatlı Sahnesi  20:30 - 21:00
    DIEGO ALAVES      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 20.30 – 21.00
    TONI SMITH      Basmane Sahnesi 18.00 – 18.30  Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi  20:00 - 20:30  
    CIRCO PUNTITO      Basmane Sahnesi 19.00 – 19.30  Lozan Sahnesi  20:30 - 21:00
    MENCHO SOSA      Kaskatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    HOOPELAI      Kaskatlı Sahnesi  18:00 - 18:30  
    MR.COPINI      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    POPEYE & OLIVE      Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00  
    ANDREA FIDELIO ONAIR      Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30  
           
    15 September 2018   MR.COPINI      Göl Sahnesi  18:00 - 18:30  Basmane Sahnesi 19.30 – 20.00
    DEMENZIO SHOW      Göl Sahnesi  18:30 - 19:00  Kaskatlı Sahnesi 20:30 - 21:00
    LUTHER BANGERT      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 20.30 – 21.00
    ANDREA FIDELIO ONAIR      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  
    CRONOPIA      Basmane Sahnesi 18.30- 19.00  Göl Sahnesi  20:00 - 20:30
    TAVO TAVINSKI      Basmane Sahnesi 19.00 – 19.30  Göl Sahnesi  20:30 - 21:00
    HOOPELAI      Kaskatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    MENCHO SOSA      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    TONI SMITH      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    MELON THE HUMAN      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  
    GREAT WOLYNSKI      Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00  
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi  20:00 - 20:30  
    CIRCO PUNTITO      Lozan Sahnesi   20:30 - 21:00  
    VINYL BURNS      Kaskatlı Sahnesi  18:00 - 18:30  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    FUNNY KITO      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  
    DIEGO ALAVES      Basmane Sahnesi 18.00 – 18.30  Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00
    RAOUL ROMIERO      Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30  
           
    16 September 2018   DIEGO ALAVES      Göl Sahnesi  18:00 - 18:30  
    DEMENZIO SHOW      Göl Sahnesi  18:30 - 19:00  Basmane Sahnesi 20.00 – 20.30
    HOOPELAI      Göl Sahnesi  19:00 - 19:30  
    MELON THE HUMAN      Göl Sahnesi  19:30 - 20:00  Lozan Sahnesi  21:00 - 21:30
    MENCHO SOSA      Basmane Sahnesi 18.30- 19.00  Göl Sahnesi  20:00 - 20:30
    TAVO TAVINSKI      Kaskatlı Sahnesi  18:30 - 19:00  Göl Sahnesi  21:00 - 21:30
    FUNNY KITO      Lozan Sahnesi  18:00 - 18:30  Göl Sahnesi  20:30 - 21:00
    CRONOPIA      Lozan Sahnesi  18:30 - 19:00  
    MR.COPINI      Lozan Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 21.00 – 21.30
    RAOUL ROMIERO      Lozan Sahnesi  19:30 - 20:00  
    GRETE GROSS      Lozan Sahnesi  20:00 - 20:30  
    CIRCO PUNTITO      Basmane Sahnesi 19.00 – 19.30  Lozan Sahnesi  20:30 - 21:00
    LUTHER BANGERT      Kaskatlı Sahnesi  18:00 - 18:30  Basmane Sahnesi 19.30 – 20.00
    VINYL BURNS      Kaskatlı Sahnesi  19:00 - 19:30  Basmane Sahnesi 20.30 – 21.00
    POPEYE & OLIVE      Kaskatlı Sahnesi  19:30 - 20:00  
    ANDREA FIDELIO ONAIR      Kaskatlı Sahnesi  20:00 - 20:30  
    PAULO PILUDU      Kaskatlı Sahnesi  20:30 - 21:00  
    RAOUL ROMIERO      Basmane Sahnesi 18.00 – 18.30  
  • FREE FALL EVENT

    Sponsored by FOLKART


    Date    : 07 – 16 September 2018 
    Yer      : Folkart Event Place - Kültürpark
    Saat    : 18.00 – 21.30

     

    İZELMAN FAIR KIDS CLUB

    With the cooperation of İzelman kindergartens

    Date    :   07 – 16 September 2018
    Place   :  Kültürpark  
    Time    :  
    18.00 – 23.00

     

    YOGA –ZUMBA EVENTS

    Date     : 07 – 16 September 2018 
    Place   :  Kültürpark
    Time    : 18:00 – 20.00 

     

    TJK PONY CLUB

    Date      : 07 – 16 September 2018
    Place    :  Kültürpark
    Time     : 16:00  - 23.00

     

    ART STREET

    Date      :  07 – 16 Eylül 2018
    Place    :  Kültürpark
    Time     : 17:00  - 22.00

     

    Event Schedule

    Ege Üniversitesi Okul Öncesi Gelişim   

    Graffiti

    Pınar Resim

    Doğal Broş

    Doğal Toka

    Mask Karikatür

    Linol Baskı

    Cam Yapımı Gösterimi

    Yüz Boyama

    Yaphane ile Uçurtma

    Balon

    Çocuklarla Dans Etkinliği

    Lindy Hop İzmir

     

    ŞEF SENSİN

    Date      :  07 – 16 Eylül 2018
    Place    :  Kültürpark
    Time     : 18:30  - 20.30

    * Fair Management reserves the right to make changes in the program due to unavailable reasons. *