İzmir Con’23 Post-Pandemic

Ödeme sistemi problemi yaşıyorsanız aşağıdaki link

üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Hata ve Taleplerinizi

0538 489 22 48 numarası ile WhatsApp  üzerinden ve 

izbilet@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. 

1. Etkinlik için yaş sınırı yoktur.

2. Etkinlik saatleri her iki gün de 14.00-22:00 saatleri arasıdır.

 

3. Etkinlik açık havada gerçekleştirilecektir. Katılımcıların hava durumunu takip edip uygun şekilde etkinlik alanına gelmesi gerekmektedir.

 

4. Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı, parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ile girmek yasaktır. Anlaşmazlık durumunda son karar etkinlik görevlilerine aittir.

 

5. Katılımcılar, etkinlik alanında bulunan eşyaya, düzenlemelere, dekora, diğer etkinlik malzemelerine ve başka katılımcıların eşyasına ve kostümüne zarar vermemelidir. Böyle bir durumla karşılaşıldığı takdirde etkinlik görevlileri zararın tazminini talep etme hakkını saklı tutar.

 

6. Etkinlik alanına ilk giriş sırasında biletinizi yanınızda bulundurmanız ve etkinlik görevlilerine göstermeniz gereklidir. Giriş sırasında katılımcıların koluna İzmirCon bilekliği takılacak ve sonraki girişler bileklik gösterilerek yapılacaktır.

 

7. Alana giriş sırasında takılacak etkinlik bilekliği her iki gün için de geçerlidir. Katılımcıların etkinlik boyunca bilekliklerini çıkarmaması gerekmektedir. Bu durumdan kaynaklı sorunlarda İzmirCon görevlileri girişe izin vermeme hakkını saklı tutar.

 

8. Katılımcıların özel eşyaları kendi sorumluluğundadır. Özel eşyanın kaybı ya da eşyaya zarar gelmesinden etkinlik görevlileri sorumlu tutulamaz.

 

9. Katılımcılar, etkinlik süresince diğer katılımcılara ve etkinlik görevlilerine karşılıklı saygı çerçevesinde davranacağını taahhüt eder. Farklı ilgi alanı, yaş, cinsiyet, vb. profiline sahip bireylere sergilenecek uygunsuz davranışlar, etkinlikten men sebebidir.

 

10. Etkinlik esnasında fotoğraf ve video çekimi yapmadan önce ilgili kişilerden izin alınması zorunludur. Etkinlik görevlileri bu kurala uymayan katılımcıları etkinlikten çıkarma hakkını saklı tutar.

 

11. Katılımcılar, alanda düzenlenen etkinlikleri engelleyecek şekilde davranamaz.

 

12. Katılımcılar etkinlik alanının düzenini bozucu ya da alanı kirletici şekilde davranamaz. Başta yiyecek ve içecek ambalajları olmak üzere her türlü çöp, alandaki çöp kutularına atılmalı, masaların üzerinde bırakılmamalıdır.

 

13. Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilmeyecektir.

 

14. Katılımcılar, etkinlik görevlilerinin yönlendirmelerini dinlemek ve onlara uymakla mükelleftir.

 

15. Yukarıda belirtilenler haricinde herhangi bir soru ya da sorununuz olduğunda etkinlik görevlilerii le iletişime geçiniz.

 

16. Bilet iade işlemleri son tarih 05.09.2023 olarak belirlenmiştir. İade için izbilet@gmail.com adresine gerekli bilgilerin iletilmesi gerekmektedir.Gerekli bilgiler; Ad, Soyad, T.C. Kimlik No, IBAN No şeklindedir.

 

17. İade işlemlerinizi 0538 489 22 48 numara ile iletişime geçebilirsiniz.

 
Misafirlerimizin dikkatine sunarız.