İzmir Enternasyonal Fuarı

Etkinlikler

  •      

    Biletler Biletix'ten temin edilebilir. Biletix için tıklayınız      

             

                  Sponsorluğunda

    ALICE IN WONDERLAND 19-20-21-22 Ağustos 2017-  20.45 - 22.30
    HİSSE-İ ŞAYİA (İBŞT) 23- 24 Ağustos 2017- 20.45 - 22.30
    MAHŞER-İ CÜMBÜŞ 25 Ağustos 2017- 20.45 - 22.30
    SERSEFİL 26-27 Ağustos 2017- 20.45 - 22.30

     

  •    * 18 yaş sınırı vardır. ** Giriş ücreti 30 tl'dir. Biletler Biletix'ten temin edilebilir. Biletix için tıklayınız                                                                                                                                                                                    

             

     

      Sponsorluğunda      

    HER AKŞAM 22.00 -23.00 ARASI ÖN GRUP "THE GAFFERS" SAHNE ALACAKTIR

    LISA SIMONE 19 Ağustos 2017 23.00 - 00.30
    BÜLENT ORTAÇGİL 20 Ağustos 2017 23.00 - 00.30
    TUNA KİREMİTÇİ 21 Ağustos 2017 23.00 - 00.30
    VEDAT SAKMAN 22 Ağustos 2017 23.00 - 00.30
    CHINA MOSES 23 Ağustos 2017 23.00 - 00 .30
    FATİH ERKOÇ 24 Ağustos 2017 23.00 - 00.30
    DELLA MILES 25 Ağustos 2017 23.00 - 00. 30
    FERİT ODMAN 26 Ağustos 2017 23.00 - 00.30
    ZUHAL OLCAY 27 Ağustos 2017 23.00 - 00.30

     

  • NİLÜFER 18 Ağustos 2017 21.30
    DOĞUKAN MANÇO Vestel Sponsorluğunda 19 Ağustos 2017 20.30
    SILA  19 Ağustos 2017 21.30
    MABEL MATİZ  20 Ağustos 2017 21.30
    DEMET AKALIN 21 Ağustos 2017 21.30
    TEOMAN 22 Ağustos 2017 21.30
    VOLKAN KONAK  23 Ağustos 2017 21.30
    BURAY  Migros Sponsorluğunda 24 Ağustos 2017 21.30 
    BUİKA  25 Ağustos 2017 21.30
    SELAMİ ŞAHİN Migros Sponsorluğunda 26 Ağustos 2017 21.30
    CANDAN ERÇETİN 27 Ağustos 2017 21.30 

     

  • Biletler Biletix'ten temin edilebilir. Biletix için tıklayınız      

     

            Sponsorluğunda

    BİR ZAMANLAR GAZİNODA 19 Ağustos 2017- 20.00 - 21.30
    AHUDUDU 20 Ağustos 2017- 20.00 - 21.30
    AŞKIM KAPIŞMAK ve NİLGÜN BELGÜN'le İLİŞKİLER KOMEDİSİ 21 Ağustos 2017- 20.00 - 21.30
    AŞK-I MEMDUH 22 Ağustos 2017- 20.00 - 21.30
    HEDWIG VE ANGRY INCH 23 Ağustos 2017- 20.00 - 21.30
    SEVGİLİME GÖZ KULAK OL! 24 Ağustos 2017- Saat:20.00
    AKİDEZADELER "BİR TATLI HUZUR" 25 Ağustos 2017- 20.00 - 21.30
    CİMRİ 26 Ağustos 2017- 20.00 - 21.30
    BENİ NÜKHET DURU SANIYORLAR 27 Ağustos 2017- 20.00 - 21.30

     

  • 18 AĞUSTOS 2017 

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi  19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 20.30 - 21.00
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.45 - 20.15
      Göl Sahnesi 18.30 - 19.00
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz sahnesi 20.30 - 21.00
      Göl Sahnesi 19.45 - 20.15
    VENÜS KIZLARI DANS GÖSTERİSİ (Vestel Sponsorluğunda ) Sanat Sokağı Girişi 19.00 - 20.00

     

    19 AĞUSTOS 2017

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan Kapı - Yunuslu Havuz - Basmane (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan Kapı - Yunuslu Havuz - Basmane (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan Kapı - Yunuslu Havuz - Basmane (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    LUMEN PARADE ( gezici gösteri ) Basmane kapıdan başlayacaktır -  Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Basmane kapıdan başlayacaktır -  Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Basmane kapıdan başlayacaktır -  Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    RİTİM SHOW (Vestel Sponsorluğunda ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 17.40 - 18.10
      Göl Sahnesi 20.40 - 21.10
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.20 - 18.50
      Göl Sahnesi 21.20 - 21.50 
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.40 - 20.10
      Göl Sahnesi 18.40 - 19.10
    LED DRUM- LED POI (Vestel Sponsorluğunda ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.20 - 20.50
      Göl Sahnesi 19.20 - 19.50
      Sanat Sokağı 21.00 - 21.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00
    VENÜS KIZLARI DANS GÖSTERİSİ (Vestel Sponsorluğunda ) Sanat Sokağı Girişi 19.00 - 20.00

     

    20 AĞUSTOS 2017

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    LUMEN PARADE ( gezici gösteri ) Basmane kapıdan başlayacaktır -  Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Basmane kapıdan başlayacaktır -  Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Basmane kapıdan başlayacaktır -  Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    RİTİM SHOW (Vestel Sponsorluğunda ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 17.40 - 18.10
      Göl Sahnesi 20.40 - 21.10
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.20 - 18.50
      Göl Sahnesi 21.20 - 21.50 
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.40 -20.10
      Göl Sahnesi 18.40 - 19.10
    LED DRUM- LED POI (Vestel Sponsorluğunda ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.20 - 20.50
      Göl Sahnesi 19.20 - 19.50
      Sanat Sokağı 21.00 - 21.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    EVRENCAN GÜNDÜZ (Vestel Sponsorluğunda ) Sanat Sokağı girişi 19.00 - 20.00
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00

     

    21 AĞUSTOS 2017

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    LUMEN PARADE ( gezici gösteri ) Basmane kapıdan başlayacaktır - Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Basmane kapıdan başlayacaktır - Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Basmane kapıdan başlayacaktır - Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.00 - 20.30
      Göl Sahnesi 19.00 - 19.30
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.00 - 18.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 21.00 - 21.30
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00

     

    22 AĞUSTOS 2017 

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    LUMEN PARADE ( gezici gösteri ) Basmane kapıdan başlayacaktır - Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Basmane kapıdan başlayacaktır - Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Basmane kapıdan başlayacaktır - Kaskatlı Havuz (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.00 - 20.30
      Göl Sahnesi 19.00 - 19.30
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.00 - 18.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 21.00 - 21.30
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00

     

    23 AĞUSTOS 2017

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.00 - 20.30
      Göl Sahnesi 19.00 - 19.30
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.00 - 18.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 21.00 - 21.30
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00

     

    24 AĞUSTOS 2017

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.00 - 20.30
      Göl Sahnesi 19.00 - 19.30
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.00 - 18.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 21.00 - 21.30
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00

     

    25 AĞUSTOS 20017 

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.00 - 20.30
      Göl Sahnesi 19.00 - 19.30
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.00 - 18.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 21.00 - 21.30
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00

     

    26 AĞUSTOS 2017

    THE GIANT ELEPHANT  ( gezici gösteri ) Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 18.00 - 18.30
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 19.30 - 20.00
      Lozan kapıdan başlayacaktır - Yunuslu Havuz  (gösteri güzargahı) 21.00 - 21.30
    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.00 - 20.30
      Göl Sahnesi 19.00 - 19.30
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.00-18.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 21.00 - 21.30
    AYTUNÇ BENTÜRK ve EKİBİ DANS SHOW(Vestel Sponsorluğunda) Sanat Sokağı girişi 20.00 - 21.00
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00

     

    27 AĞUSTOS 2017

    AHMET KÜÇÜKDOĞAN İLLÜZYON GÖSTERİSİ (sahne göstesi) Kaskatlı Havuz Sahnesi 20.00 - 20.30
      Göl Sahnesi 19.00 - 19.30
    SOKAK MÜZİĞİ ( Grup PİNTİ ) Kaskatlı Havuz Sahnesi 18.00-18.30
      Göl Sahnesi 20.00 - 20.30
    THE BALOON MAN Kaskatlı Havuz Sahnesi 21.00 - 21.30
      Göl Sahnesi 18.00 - 18.30
    THE BUBBLES SHOW Kaskatlı Havuz Sahnesi 19.00 - 19.30
      Göl Sahnesi 21.00 - 21.30
    AYTUNÇ BENTÜRK ve EKİBİ DANS SHOW(Vestel Sponsorluğunda) Sanat Sokağı girişi 20.00 - 21.00
    MERAVİGLİA SHOW SOKAK TİYATROSU Sanat Sokağı - Uzun Havuz 21.00 - 22.00
  • PINAR ÇOCUK TİYATROSU - OYUN TRENİ İzmir Sanat Merkezi Büyük Salon 19 -22 Ağustos 2017 19.00 - 20.00
    EDEBİYAT SOHBETLERİ Oya Baydar 19 Ağustos 2017 19.30 -20.30 
      Mine Söğüt 20 Ağustos 2017 19.30 -20.30
      Özcan Yüksek 21 Ağustos 2017 19.30 -20.30
      Aslı Erdoğan 22 Ağustos 2017 19.30 -20.30
      Ercan Kesal 24 Ağustos 2017 19.30 -20.30
      Arif Keskiner & M. Melih Güneş / Nazım Hikmet Gecesi 25 Ağustos 2017 19.30 -20.30

     

  • 18- 27 Ağustos 2017 

    INTERSTELLER - Uzay Sergisi 1- B Hol içi 16.00 - 23.00
    DİNLEME ENSTELASYONU 1 - B Hol içi 16.00 - 23.00
    SİNEMA BURADA FESTİVALİ ÖZEL SERGİSİ  İzmir Sanat Fuaye 16.00 - 23.00

     

  • İEF KISA FİLM PROJE YARIŞMASI FİNALİSTLERİ

    Hakan Ünal
    Osman Yazıcı
    Sinan Salaz
    Orhan İnce
    Can Eren
    Zeynep Can
    Gökhan Cılam
    Metehan Şereflioğlu
    Volkan Güney Eker
    Sergen Aykuş

     

    İEF Kısa Film Proje Yarışması

    Nedir?
     
    İZFAŞ A.Ş. tarafından Kare Film danışmanlığında, dünyada hızlı bir biçimde değişen film üretim stratejilerini genç sinemacılar ile paylaşmayı hedefleyen, kısacılara ve kısa film tutkunlarına yönelik İEF Kısa Film Proje Yarışması “Sinema Burada Film Festivali” kapsamında  23- 27 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

    Neler Olacak?
     
    Yarışmaya başvuran tüm projeler İEF Kısa Film Proje Yarışması danışmanları tarafından değerlendirilecektir. Başvuran projeler arasından 10 proje ‘’Sinema Burada Film Festivali’’ne davet edilecek olup;  proje sahipleri 25 Ağustos 2017’de Ön Seçici Kurul’la yapacakları görüşme sonrası iki gün sürecek olan İEF Kısa Film Proje Yarışması Atölyesine katılacaklardır. 27 Ağustos 2017 tarihinde ise İEF Kısa Film Proje Yarışması Ana Jüri’ sine projelerini sunacaklardır.
    Sunumların ardından Ana Jüri tarafından Birinci, İkinci ve Üçüncü Proje belirlenecektir. 

    Ödüller
     
    Birincilik Ödülü      :5.000.-TL 
     
    İkincilik Ödülü        :3.000.-TL
     
    Üçüncülük Ödülü   :2.000.-TL


    Başvuru koşulları ve yarışma şartnamesi için tıklayınız. 


    Kısa Film Proje Yarışması Online Başvuru Formu
     

  •  

    İzmir Sanat Büyük Salondaki tüm gösteriler davetiyelidir. ( Gösteri öncesi davetiyenizi İzmir Sanat gişesinden almanız önemle rica olunur.) Film gösterimleri ücretsizdir. Biletler Biletix'ten temin edilebilir. Biletix için tıklayınız      

    *** Gala Gösterimi 

    THE LAST FACE-GERÇEĞİN İKİ YÜZÜ ( AÇILIŞ FİLMİ)     İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 23 Ağustos 2017 Saat: 21.00 
    OYUNCULUK ATÖLYESİ // İREM ALTUĞ ile İZMİR SANAT KÜÇÜK SALON 24 Ağustos 2017- Saat: 16.00 -18.00
    BURNT - ÇOK PİŞMİŞ İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 24 Ağustos 2017- Saat: 17.00 - 18.30
    MAHALLE*** İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 24 Ağustos 2017- Saat: 19.00
    KEFARET// KISA FİLM İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 24 Ağustos 2017- Saat: 21.00 - 21.10
    JULİETA  İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 24 Ağustos 2017- Saat: 21.10 - 22.40
    OYUNCULUK ATÖLYESİ // İREM ALTUĞ ile İZMİR SANAT KÜÇÜK SALON 25 Ağustos 2017- Saat: 16.00 -18.00
    TECEHÜL - İ ARİF // KISA FİLM İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 25 Ağustos 2017- Saat: 17.00 - 17.15
    RİMOLAR VE ZİMOLAR / KUKLA ATÖLYESİ İZMİR SANAT BÜYÜK SALON  25 Ağustos 2017- Saat: 17.15 - 18.45
    ANİMASYON ATÖLYESİ İZMİR SANAT KÜÇÜK SALON 25 Ağustos 2017- Saat:18.00- 19.00
    RÜYA*** İZMİR SANAT BÜYÜK SALON  25 Ağustos 2017- Saat: 19.00 - 20.30
    SİYAH ÇEMBER // KISA FİLM İZMİR SANAT BÜYÜK SALON  25 Ağustos 2017- Saat: 21.00 - 21.30
    KAYGI İZMİR SANAT BÜYÜK SALON  25 Ağustos 2017- Saat: 21.30 - 23.00
    KISA FİLM PROJE YARIŞMASI GÖRÜŞMELERİ İZMİR SANAT KÜÇÜK SALON 26 Ağustos 2017- Saat:16.00-18.00
    HAŞA // KISA FİLM // ZER İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 26 Ağustos 2017- Saat: 21.00 - 21.10
    MOONLIGHT  İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 26 Ağustos 2017- Saat: 17.00 - 19.00
    YAPIM ATÖLYESİ İZMİR SANAT KÜÇÜK SALON 26 Ağustos 2017- Saat: 18.00 -19.00
    TEREDDÜT*** İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 26 Ağustos 2017- Saat: 19.00 - 20.30
    KİMİ SEVSEM ÇIKMAZ // KISA FİLM İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 27 Ağustos 2017- Saat: 17.00 - 17.30
    ELVEDA BERLİN  İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 27 Ağustos 2017- Saat: 17.30 - 19.00
    KISA FİLM PROJE YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ İZMİR SANAT KÜÇÜK SALON 27 Ağustos 2017- Saat: 18.00 - 19.30
    ON BODY AND SOUL*** İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 27 Ağustos 2017- Saat: 19.00 - 20.30
    GÜNEY KUTBU // KISA FİLM İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 27 Ağustos 2017- Saat: 21.00 
    PATERSON  İZMİR SANAT BÜYÜK SALON 27 Ağustos 2017- Saat: 21.30 - 23.00
  •  

    AÇIK ALAN ETKİNLİKLERİ

    18 - 27 AĞUSTOS 2017

    YOGA  İsmet İnönü Sanat Merkezi önü çim alan 18.00 - 19.00
    ZUMBA İsmet İnönü Sanat Merkezi önü çim alan 19.00 - 20.00
    TRANSANATOLIA RALLY RAID Lozan Kapısından İzmir - Samsun Rally startı verilecek 19.00 - 21.00
    PONY CLUB (TJK katkılarıyla) Lozan Kapı 16.00 - 23.00
    İZELMAN FUAR ÇOCUK KULÜBÜ (İZELMAN Anaokulu işbirliği ile) Uzun Havuz Yanı Çim Alan  18.00 - 23.00

     

    SANAT SOKAĞI ETKİNLİKLERİ

    18 - 27 AĞUSTOS 2017

    FOTOĞRAF ATÖLYESİ Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    E.Ü OKUL ÖNCESİ GELİŞİM ATÖLYESİ Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    MASTERPIECE ATÖLYESİ Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    SİHİRBAZLIK ATÖLYESİ Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    BAY BALON SHOW Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    EBRU ATÖLYESİ Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    RESİM ATÖLYESİ (Pınar sponsorluğunda) Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    ORİGAMİ, ÇANTA BOYAMA ve MASK ATÖLYESİ ( KSK Kız Meslek Lisesi katkılarıyla) Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    RESİM ATÖLYESİ, EBRU ATÖLYESİ ve  MOZAİK ATÖLYESİ ( Otuzbeşlik ve Atölye Lobi katkılarıyla) Uzun Havuz 17.00 - 22.00
    LINDY HOP DANS ATÖLYESİ (İzmir Lindy Hoppers katkılarıyla) Uzun Havuz 17.00 - 22.00

     

    DESTİNASYON SAHNESİ ETKİNLİKLERİ

    18 AĞUSTOS 2017

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    MİLAS TİCARET ODASI FOLKLOR 20.15 - 20.45 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ SALSA 21.30 - 22.00 3 Nolu Hol Önü
    SELÇUK BELEDİYESİ ZEYBEK 22.15 - 22.45 3 Nolu Hol Önü

     

    19 AĞUSTOS 2017

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ ZUMBA GÖSTERİSİ 20.15 - 20.30 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ TANGO 20.45 - 21.00 3 Nolu Hol Önü
    TİRE BELEDİYESİ HALK OYUNLARI 21.15 - 21.30 3 Nolu Hol Önü
    BORNOVA BELEDİYESİ BİLİM SHOW 21.45 - 22.30 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ HALK OYUNLARI 22.45 - 23.00 3 Nolu Hol Önü

     

    20 AĞUSTOS 2017

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    BAYINDIR BELEDİYESİ AYDIN YÖRESİ ZEYBEĞİ 20.15 - 20.30 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ ZUMBA GÖSTERİSİ 20.45 - 21.00 3 Nolu Hol Önü
    BORNOVA BELEDİYESİ HALK OYUNLARI 21.15 - 21.30 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ BACHATA GÖSTERİSİ 21.45 - 22.00 3 Nolu Hol Önü
    DİYARBAKIR HALK OYUNLARI 22.15 - 22.45 3 Nolu Hol Önü

     

    21 AĞUSTOS 2017

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    GAZİEMİR BELEDİYESİ ÇOCUK KOROSU 20.15 - 20.45 3 Nolu Hol Önü
    DİKİLİ BELEDİYESİ HALK OYUNLARI 21.00 - 21.15 3 Nolu Hol Önü
    DİKİLİ BELEDİYESİ BANDO GÖSTERİSİ 21.30 - 22.10 3 Nolu Hol Önü
    FOÇA BELEDİYESİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ 22.45 - 23.15 3 Nolu Hol Önü

     

    22 AĞUSTOS 2017

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ TANGO GÖSTERİSİ 20.15 - 20.30 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ ZUMBA GÖSTERİSİ 20.45 - 21.00 3 Nolu Hol Önü
    DİYARBAKIR HALK OYUNLARI 21.15 - 21.45 3 Nolu Hol Önü
    FOÇA BELEDİYESİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ 22.00 - 23.00 3 Nolu Hol Önü

     

    23 AĞUSTOS 2017

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    ÖDEMİŞ BELEDİYESİ ZEYBEK GÖSTERİSİ 20.15 - 20.30 3 Nolu Hol Önü
    BORNOVA BELEDİYESİ LATİN DANS GÖSTERİSİ 20.45 - 21.05 3 Nolu Hol Önü
    GAZİEMİR BELEDİYESİ HALK DANSLARI 21.20 - 21.50 3 Nolu Hol Önü
    URLA BELEDİYESİ POP& ROCK ORKESTRASI 22.05 - 23.00 3 Nolu Hol Önü

     

    24 AĞUSTOS 2017

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ YILDIZ JİMNASTİK TAKIMI GÖSTERİSİ 20.15 - 20.30 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ HALK OYUNLARI 20.45 - 21.05 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ ZUMBA GÖSTERİSİ 21.15 - 21.30 3 Nolu Hol Önü
    SEFERİHİSAR BELEDİYE BANDOSU MARŞLAR & 60'LAR, 70'LER, 80'LER 21.45 - 23.15 3 Nolu Hol Önü

     

    25 AĞUSTOS 2017 

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    BORNOVA BELEDİYESİ BİLİM SHOW 20.15 - 20.30 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ HALK DANSLARI 21.00 - 21.15 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ TANGO GÖSTERİSİ 21.30 - 21.45 3 Nolu Hol Önü
    DİYARBAKIR HALK OYUNLARI 22.00 - 22.30 3 Nolu Hol Önü
    BORNOVA BELEDİYESİ MÜZİK DİNLETİSİ 22.45 - 23.00 3 Nolu Hol Önü

     

    26 AĞUSTOS 2017 

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ YILDIZ JİMNASTİK TAKIMI GÖSTERİSİ 20.15 - 20.30 3 Nolu Hol Önü
    BORNOVA BELEDİYESİ HALK OYUNLARI 20. 45 - 21.00 3 Nolu Hol Önü
    URLA BELEDİYESİ POP & ROCK ORKESTRASI 21.15 - 21.45 3 Nolu Hol Önü
    KARABAĞLAR BELEDİYESİ MÜZİK DİNLETİSİ 22.00 - 23.00 3 Nolu Hol Önü

     

    27 AĞUSTOS 2017

    BUCA BELEDİYESİ ROMAN BANDOSU 19.00 - 20.00 3 Nolu Hol Önü
    BORNOVA BELEDİYESİ TEKVANDO - JİMNASTİK GÖSTERİSİ 20.15 - 20.30 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ SALSA GÖSTERİSİ 21.00 - 21.15 3 Nolu Hol Önü
    DİYARBAKIR HALK OYUNLARI 21.30 - 22.00 3 Nolu Hol Önü
    KARŞIYAKA BELEDİYESİ TANGO GÖSTERİSİ 22.15 - 22.30 3 Nolu Hol Önü
    DİYARBAKIR KAVAL ARBANE GÖSTERİSİ 22.45 - 23.00 3 Nolu Hol Önü